Даніель Сціолі
Даніель Сціолі – кандидат у президенти

Кандидат у президенти Аргентини від владного «Фронту за перемогу» Даніель Сціолі отримав диплом про вищу освіту лише за 20 днів до виборів. Як повідомляють місцеві ЗМІ, фаворит перегонів вирішив закінчити навчання, яке був змушений кинути майже 40 років тому, пише Корреспондент.

Керівництво Аргентинського університету бізнесу пішло назустріч Сціолі та дозволило скласти іспит лише з дев’яти предметів, зарахувавши вже складені іспити. У понеділок, 5 жовтня, кандидат від владної партії зробив останній крок на шляху до університетського ступеня з маркетингу, захистивши дипломну роботу. Екзаменаційна комісія поставила Сціолі оцінку 7 за 10-бальною системою.

«Місія виконана», – написав у своєму Twitter Сціолі. Як зазначають аргентинські ЗМІ, до останнього моменту він був єдиним кандидатом, який не закінчив університет.

Нагадаємо, вибори глави держави заплановані в Аргентині на 25 жовтня. За конституцією, для перемоги в першому турі кандидатові в президенти необхідно набрати більш як 45% голосів або 40% за умови, що відрив від його найближчого суперника становить не менше 10%.

Читайте: У Білорусії ЦВК не дозволила коту стати кандидатом у президенти

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ