Міжнародне журі визначило переможців конкурсу Wildlife Photographer of the Year 2015, повідомляє National Geographic.

Головним переможцем конкурсу судді обрали канадського фотографа-любителя Дона Ґутоскі з нестандартною роботою під назвою «Дві лисиці», що розповідає про виживання у тундрі. Хлопець став свідком нехарактерної для лисиць поведінки у Національному парку Вапуск на узбережжі Ґудзонової затоки на початку зими. Зазвичай руді лисиці не полюють на песців, але між двома видами хижаків можуть виникати конфлікти під час перетину їхніх ареалів проживання. Зловісну сцену, як руда лисиця зупинилася з лисицею меншого розміру в зубах, і зафіксував фотограф-аматор.

Також були визначені найкращі роботи у десяти номінаціях. Зокрема, «Підводна фотографія», «Молоді таланти 15-17 років», «Амфібії та рептилії», «Вигляд з повітря» та інші.

На конкурс було надіслано понад 42 тисячі робіт з 96 країн світу. Виставка кращих робіт Wildlife Photographer of the Year 2015 відкрилася у Лондонському музеї природознавства 16 жовтня. Зазначимо, Wildlife Photographer of the Year – це конкурс фотографій дикої природи, який щороку оголошує Лондонський музей природознавства.

Читайте: Найкращі світлини року за версією Ukrainian Photo Awards (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ