Колишній Генеральний прокурор України Святослав Піскун є власником розкішної вілли у містечку Ле Канне на Лазурному узбережжі поблизу Канн. Про це у своєму блозі  пише народний депутат Сергій Лещенко (БПП).

Він вказує повну адресу вілли: 1745 Chemin des Collines, Le Cannet, France 06250. Будинок оформлений на компанію SCI Kuasar, яку придбано на його дружину Світлану Піскун та дочку Тетяну Іващенко у грудні 2011 року. Саме тут і жив Піскун, коли в часи Януковича втік з України.

Лещенко наводить витяги з реєстру французьких компаній, а також кадастру міста Ле Канне. Земельна ділянка Піскуна має номер 181.Раніше нардеп заявляв, що Піскун підробив документи. А саме – проставив фальшиві штампи у свій закордонний паспорт, аби створити уявлення, що він в часи Януковича жив в Україні, і має право балотуватися на виборах 2014 року. Піскун стверджував у суді, що цілий рік жив на базі в «Буковелі».

«Фальшиві штампи в паспорт були проставлені в Дніпропетровському аеропорту, який контролював Ігор Коломойський.  Так само Коломойський володіє «Буковелем», який створив алібі для Піскуна. І саме завдяки Піскуну 2005 року Коломойський уник кримінальної справи за замах на вбивство адвоката Карпенка. Закриття справи коштувало 50 мільйонів доларів. Сума була багато разів повернута Коломойським назад через «Укрнафту», – пише Лещенко.

Нардеп зазначив, що вже не один місяць домагається порушення кримінального провадження проти Піскуна за підробку документів. Минулого тижня прокуратура Києва повідомила, що відносно екс-генпрокурора нині триває слідство.

Читайте: «Гусарська щедрість»: Шокін подарував невідомій жінці маєток на Київщині

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ