У низці регіонів країни жителі відчувають нестачу продовольства і товарів першої потреби
У низці регіонів країни жителі відчувають нестачу продовольства і товарів першої потреби

Майже 16% жителів Венесуели час від часу шукають харчі на смітниках супермаркетів. Крім того, 89% опитаних заявили, що протягом місяця принаймні один раз відчувають страх залишитися без їжі. Про це свідчать результати соцдослідження, повідомляє Diario Las Americas.

Не бояться голоду тільки 10% респондентів. Більш ніж половина опитаних визнали, що іноді лягають спати голодними. При цьому з 30,5 мільйонів жителів Венесуели лише 7,5 млн. (24,8%) мають можливість дотримуватися збалансованого харчування.

Як відомо, останнім часом Венесуела відчуває гостру нестачу продовольства. Влада країни звинувачує в цьому США, стверджуючи, що американці створюють штучний дефіцит товарів.

1 вересня в столиці Венесуели Каракасі пройшла багатотисячна акція протесту проти погіршення соціально-економічної ситуації. Однією з основних вимог протестувальників була відставка президента Ніколаса Мадуро.

Наприкінці липня влада Венесуели схвалила проведення референдуму про відставку глави держави.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Венесуела в останні роки зіткнулася з гострою економічною кризою, яка посилюється через падіння світових цін на нафту, а також з браком електроенергії через несприятливі погодні умови.

У низці регіонів країни жителі відчувають нестачу продовольства і товарів першої потреби. У Венесуелі оголошено надзвичайний економічний стан.

На початку липня 2016 року президент країни Ніколас Мадуро дав наказ армії координувати виробництво і розподіл харчів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ