ly-tva-aeroport
Нова система запрацює в Литві з 1 січня

Із січня Литва однією з перших країн у ЄС почне збирати і систематизувати дані про авіапасажирів, які прибувають у республіку авіатранспортом і вилітають із неї.  Система дозволить дієво і своєчасно розкривати злочини, а також незаконні наміри, пише Forbes.

Збір інформації про пасажирів у Литві регламентується законом про основи транспортної діяльності, який передбачає, що авіакомпанії щонайменше за 48 годин до рейсу повинні будуть автоматично надавати уповноваженій поліцією установі детальну інформацію про всіх пасажирів, які прямують її рейсом.

Крім імені, прізвища, дати народження, статі та громадянства перевізники повинні будуть повідомити дані унікального коду пасажира, дані візи чи іншого документа, що дає змогу перебувати у країні, контактну адресу пасажира, статус його реєстрації, а також всю інформацію про квиток, багаж, місце на борту літака, тип оплати квитка, суму, контактні дані особи, яка купувала квиток. Компанії також повинні будуть надавати всю інформацію, пов’язану з рейсом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ