Кремль
У НАТО вважають, що Росія може атакувати одну з країн Альянсу

Російська Федерація готується до ядерної атаки на одну зі столиць держав НАТО. Для цього Росія модернізує свій стратегічний арсенал. Про це заявляють експерти Північноатлантичного альянсу, передає Польське радіо.

За їхніми даними, попри економічні труднощі, Кремль не зменшує витрат на озброєння та навчання військових. А активні заходи Москви зі збільшення озброєнь можуть призвести до початку Третьої світової війни.

В оприлюдненому рапорті експертів НАТО йдеться про те, що РФ будує гігантські командні бункери, а Кремль готується до великої ядерної війни.

«Москва поповнила свій арсенал 153 ядерними боєголовками», – наголошується в рапорті.

Таким чином президент РФ Владімір Путін хоче викликати почуття страху в світі, зокрема у своїх потенційних «ворогів», тобто країн НАТО.

Крім цього, екс-заступник головного командувача Збройних сил НАТО американський генерал Річард Ширефф розповів польському тижневику «Wprost», що Путін може виявити збройну агресію проти країн Балтії та Польщі. За словами генерала, якби таке сталося, то війська НАТО могли б ефективно допомогти країнам-членам лише через кілька місяців.

«НАТО намагався б відповісти на російську агресію, тоді Путін випустив би тактичні ракети на одну з «натовських» столиць – на Берлін чи на Варшаву», – застеріг він.

Зазначимо, в травні новий командувач силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті як своє першочергове завдання назвав підвищення боєздатності сил Альянсу, який повинен бути готовим до протидії загрозам з боку сучасної Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ