Кремль допомагає Трампу стати президентом за допомогою НЛО – ІноЗМІ

klinton
Клінтон виступає за розслідування всього, що пов’язано з «зоною 51» в Неваді

10 жовтня портал WikiLeaks опублікував другу частину листів Джона Подести, голови виборчого штабу кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Частина листів присвячена питанню існування даних про НЛО. Про це пише The Wall Street Journal.

Спроба журналістів взяти коментар з цього приводу в штабі Клінтон завершилася тим, що співрозмовник видання почав розповідати про прагнення Москви вплинути на результат президентських виборів у Штатах. Мова йде про електронну кореспонденцію, викрадену невідомими хакерами з систем Національного комітету Демократичної партії.

У нових листах, опублікованих WikiLeaks, містяться два повідомлення Джона Подести від лідера панк-групи Blink 182 Тома Делонґа, зміст яких стосується їхньої спільної зацікавленості в розсекреченні урядових даних про НЛО.

В одному з листів, датованих 2015 роком, Делонґ обіцяє познайомити Подесту з двома «дуже важливими людьми, знайомими з цією чутливою темою». У 2016 році Делонґ розповідає Подесті про його бесіду з колишнім американським військовим чиновником, який «був на чолі всієї цієї справи».

«Коли стався той випадок у Розвеллі, вони відправили НЛО в лабораторію на території авіабази «Райт-Паттерсон». Генерал Маккасланд до недавнього часу очолював ту саму лабораторію», – заявив Делонґ, згадуючи про розвельський інцидент в липні 1947 року, з яким пов’язана одна з найгучніших теорій змови, що стосується «прибульців».

Делонґ не зміг оперативно прокоментувати запит WSJ щодо даних листів, а в штабі Клінтон проігнорували питання про НЛО.

«Кожен американець має перейматися тим, що Росія з таким завзяттям намагається допомогти Дональду Трампу стати президентом США», – заявив співрозмовник видання.

За версією оточення Клінтон і американських ЗМІ, до зламу систем Національного комітету Демократичної партії причетні російські хакери. У Кремлі причетність Москви до кібератаки неодноразово заперечували.

Зазначимо, що Джон Подеста відомий як активний прихильник розсекречення урядових таємниць в цілому і файлів про НЛО зокрема.

Сама Гілларі Клінтон також говорила, що має намір дістатися до архівів, пов’язаних з НЛО, оскільки, можливо, людство вже стикалося з іншими цивілізаціями. Кандидат у президенти вважає за необхідне створити робочу групу з розслідування всього, що пов’язано з «зоною 51» в Неваді, яка стала відома через численні повідомлення про нерозпізнані літальні об’єкти. Багато ЗМІ розцінили заяву Клінтон як жарт, проте Подеста дав зрозуміти, що його кандидат каже абсолютно серйозно.

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ