klinton
Клінтон виступає за розслідування всього, що пов’язано з «зоною 51» в Неваді

10 жовтня портал WikiLeaks опублікував другу частину листів Джона Подести, голови виборчого штабу кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Частина листів присвячена питанню існування даних про НЛО. Про це пише The Wall Street Journal.

Спроба журналістів взяти коментар з цього приводу в штабі Клінтон завершилася тим, що співрозмовник видання почав розповідати про прагнення Москви вплинути на результат президентських виборів у Штатах. Мова йде про електронну кореспонденцію, викрадену невідомими хакерами з систем Національного комітету Демократичної партії.

У нових листах, опублікованих WikiLeaks, містяться два повідомлення Джона Подести від лідера панк-групи Blink 182 Тома Делонґа, зміст яких стосується їхньої спільної зацікавленості в розсекреченні урядових даних про НЛО.

В одному з листів, датованих 2015 роком, Делонґ обіцяє познайомити Подесту з двома «дуже важливими людьми, знайомими з цією чутливою темою». У 2016 році Делонґ розповідає Подесті про його бесіду з колишнім американським військовим чиновником, який «був на чолі всієї цієї справи».

«Коли стався той випадок у Розвеллі, вони відправили НЛО в лабораторію на території авіабази «Райт-Паттерсон». Генерал Маккасланд до недавнього часу очолював ту саму лабораторію», – заявив Делонґ, згадуючи про розвельський інцидент в липні 1947 року, з яким пов’язана одна з найгучніших теорій змови, що стосується «прибульців».

Делонґ не зміг оперативно прокоментувати запит WSJ щодо даних листів, а в штабі Клінтон проігнорували питання про НЛО.

«Кожен американець має перейматися тим, що Росія з таким завзяттям намагається допомогти Дональду Трампу стати президентом США», – заявив співрозмовник видання.

За версією оточення Клінтон і американських ЗМІ, до зламу систем Національного комітету Демократичної партії причетні російські хакери. У Кремлі причетність Москви до кібератаки неодноразово заперечували.

Зазначимо, що Джон Подеста відомий як активний прихильник розсекречення урядових таємниць в цілому і файлів про НЛО зокрема.

Сама Гілларі Клінтон також говорила, що має намір дістатися до архівів, пов’язаних з НЛО, оскільки, можливо, людство вже стикалося з іншими цивілізаціями. Кандидат у президенти вважає за необхідне створити робочу групу з розслідування всього, що пов’язано з «зоною 51» в Неваді, яка стала відома через численні повідомлення про нерозпізнані літальні об’єкти. Багато ЗМІ розцінили заяву Клінтон як жарт, проте Подеста дав зрозуміти, що його кандидат каже абсолютно серйозно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ