viy-s-kova-baza-rf
Російське Міноборони «переосмислює» рішення, які були ухвалені щодо ліквідації військових баз

Президенту Росії Владіміру Путіну не дає спокою колишня військова міць СРСР. Міністерство оборони РФ опрацьовує можливості повернення військових баз на Кубу і до В’єтнаму. Про це заявив заступник міністра оборони Росії Ніколай Панков, повідомляє державне інформагенство РИА «Новости».

Він також зазначив, що не хоче повідомляти деталі з даного питання, проте розповів, що керівництво відомства «переосмислює» рішення, які були ухвалені щодо ліквідації баз у цих країнах.

Ситуацію прокоментував і прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков. За його словами, у зв’язку з останніми змінами в міжнародній обстановці та режимі міжнародної безпеки, держави змушені, мовляв, згідно зі своїми національними інтересами вживати необхідних заходів.

«Міжнародна обстановка не статична, вона досить рухлива. Ви бачите, що останні два роки внесли взагалі в міжнародні справи і режим міжнародної безпеки суттєві корективи, тому всі країни, у відповідності зі своїми національними інтересами, оцінюють ці зміни і роблять певні заходи в тому руслі, яке вважають за потрібне», – сказав він.

Нагадаємо, у Росії вибухнув ажіотаж навколо заяви низки американських генералів про те, що майбутня війна проти РФ і Китаю буде швидкою і призведе до численних жертв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ