Донбас бойовики
В РФ заявляють про поетапне збільшення «грошового утримання» в «ДНР-ЛНР»

Росія відмовилася збільшити грошове забезпечення «добровольців» і «козаків», які воюють на боці терористів на Донбасі. Про це повідомив керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

«Російським військовим керівництвом ухвалено рішення про поетапне збільшення «грошового утримання» рядового та сержантського складу у «1-му АК ДНР» та «2-му АК ЛНР». У відповідному розпорядженні зазначено, що збільшення «зарплат» стосується лише тих місцевих бойовиків і російських найманців, хто уклав «контракти» з військовим керівництвом «ДНР» та «ЛНР», а також з «органами комплектування Південного військового округу РФ» (що мається на увазі під останнім терміном, на даний момент невідомо). Решти «добровольців», «козаків» тощо це рішення не стосується», – написав він.

«Одночасно командуванню обох територіальних формувань з боку Адміністрації президента РФ поставлено завдання «навести лад» з обрахуванням особового складу та виплатою грошового забезпечення», – додав депутат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, німецьке видання BILD підрахувало, що Кремль виплачує близько 79 млн. євро на місяць для покриття зарплат у громадському секторі та пенсі на контрольованих сепаратистами територіях Донбасу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ