Росія хоче розширити логістичні можливості для постачання армії
Росія хоче розширити логістичні можливості для постачання армії

Міністерство оборони Росії планує замінити 330 військових баз і складів на 24 перевалочно-логістичних комплекси, один з яких буде в окупованому Криму і ще 5 – поруч з українським кордоном. Карту з запланованими комплексами опублікувала російська газета Комерсант.

Джерело видання в Міноборони пояснює рішення про створення комплексів бажанням «знизити витрати майже вдвічі – до 14,8 млрд. рублів» і «розширити логістичні можливості для постачання армії».

Згідно з проектом будівництва виробничо-логістичних комплексів Міноборони РФ, поряд із Україною до 2017 року має бути побудований комплекс у Севастополі, в 2016 році – в селищах Михайлівське, Койсуг, Краснофлотский, в Армавірі та Бутурліновці.

За словами джерел видання, командуванню Південного, Центрального і Східного військових округів доручено до 1 квітня розпочати вивільнення територій під будівництво ВЛК від матеріальних запасів і військової техніки.

А до 1 березня командуванню всіх флотів і округів потрібно переробити тактико-технічні завдання на будівництво комплексів з урахуванням характеристик техніки, яка там зберігатиметься.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ