Сенцов
До списку терористів і екстремістів в РФ зарахували всю «кримську четвірку» політв’язнів у «справі Сенцова»

До Федерального переліку терористів і екстремістів Росії потрапили 22 уродженці анексованого Криму. Серед них – кримські політв’язні, журналісти, громадські активісти. Список оприлюднений на офіційному сайті Федеральної служби з фінансового моніторингу Росії, повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з документом, Росфінмоніторинг зарахував до терористів і екстремістів всю «кримську четвірку» політв’язнів у «справі Сенцова»: Олександра Кольченка, Олега Сенцова, Олексія Чирнія і нещодавно звільненого Геннадія Афанасьєва. У списку також опинився блогер Юрій Ільченко, заарештований після публікації статті проти російської окупації Криму і дій Росії на Донбасі.

У список «терористів» внесли і голову Цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова, якого в Україні судять за звинуваченням у незаконному поводженні зі зброєю, а СБУ підозрює у зв’язках з російськими спецслужбами. Також у списку є кримська журналістка Анна Андрієвська, яка представляє, як зазначено в переліку, Кримську область України.

У цілому, у федеральному списку терористів та екстремістів на сайті Росфінмоніторингу в розділі «Російські фізичні особи» вказано 6 тисяч 103 людини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ