Єрофєєв, Алєксандров
Документи про видачу Єрофєєва і Алєксандрова досі не надійшли до Москви

Співробітників Головного розвідувального управління (ГРУ) Генштабу ЗС РФ Євгенія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова не обмінюватимуть на льотчицю Надію Савченко або на когось ще з українців, яких тримають у якості заручників у Росії. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в російських правоохоронних органах.

За словами джерела, документи про видачу Єрофєєва і Алєксандрова досі не надійшли до Москви і російський Мін’юст наразі розглядає лише питання про повернення українців.

«Кожна процедура проходить самостійно», – сказав співрозмовник.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російський Мін’юст розглядає запити про повернення на батьківщину українців, яких утримують в Росії. Зокрема, мова йшла про українську льотчицю Надію Савченко, Олега Сенцова та інших.

За одним зі сценаріїв, вони їх могли обміняти на Єрофєєва і Алєксандрова, яких суд в Києві визнав винними у веденні агресивної війни за попередньою змовою, сприянні терористичній організації, здійсненні теракту. Суд засудив їх до 14 років колонії.

Нагадаємо, що 22 березня українську льотчицю Надію Савченко засудили до 22 років позбавлення волі і штрафу до 30 тис. рублів за нібито незаконний перетин російського кордону.

4 травня Федеральна служба виконання покарань Росії почала збір документів, необхідних для видачі Україні ув’язненої в Росії українки Надії Савченко.

У ФСВП Росії зазначили, що пакет документів про передачу Савченко в установленому порядку буде спрямований до Мін’юсту Росії «для узгодження питання передачі з компетентним органом України».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ