Сирія
Росія планує бомбити Сирію 3-4 місяці

Росія розраховує наносити авіаудари по території Сирії протягом трьох-чотирьох місяців. Про це у п’ятницю, 2 вересня, у інтерв’ю французькому радіо Europe 1 заявив голова парламентського комітету РФ з закордонних справ Алєксєй Пушков, повідомляє Reuters.

«Завжди є ризик застрягнути, але ми у Москві розраховуємо на операцію від трьох до чотирьох місяців», – сказав він. Видання зазначило, що Пушков зробив цю заяву за декілька годин до запланованої у Парижі зустрічі Анґели Меркель, Франсуа Олланда, Петра Порошенка та Владіміра Путіна.

Як відомо, Росія почала бомбити Сирію у середу, 30 вересня. Керівництво РФ наполягає, що завдає ударів по позиціях «Ісламської держави». Однак є багато свідчень про те, що насправді Росія бомбить опозицію, яку підтримує і озброюють США, а також мирних мешканців.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Росії Владімір Путін назвав інформацію про жертви серед мирного населення в результаті ударів російської авіації по об’єктах в Сирії «інформаційною атакою» і заявив, що Росія готова до цього і в майбутньому.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ