Н.Савченко
Надія Савченко

Радник голови Служби безпеки України (СБУ) Юрій Тандіт стверджує, що особи, наближені до президента Росії Владіміра Путіна, пропонували обміняти українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко на шляхопровід з Ростова до Криму. Про це він заявив в ефірі Hromadske.tv.

«Люди з боку сусідньої держави також намагалися взяти участь у цьому процесі (переговорах, – ред.): виходили на нас не лише офіційні, але й неофіційні особи, зокрема, й ті, які мають відношення до різних громадських організацій, а також люди, які представлялися як дуже близькі до кола президента Росії. Один з них дійсно вів розмову з нами і пропонував в межах своїх повноважень розглядати питання звільнення Надії Савченко за принципом: «Ми вам Надію Савченко, а ви нам дайте пробити шляхопровід від Ростова до Криму», – розповів Тандіт.

Радник голови СБУ підкреслив, що буде зроблено все можливе, щоби звільнити Савченко, яку зараз судять в Росії за звинуваченням у вбивстві російських журналістів і незаконному перетині російського кордону, проте діалог з позиції сили Україна не вестиме

Нагадаємо, українській льотчиці Надії Савченко в Росії закидають безпосереднє вбивство двох російських журналістів на Донбасі, а також замах на вбивство цивільних осіб, які могли постраждати в результаті нібито скоригованого нею артилерійського обстрілу. За інформацією Слідкому, їй загрожує до 25 років в’язниці. Савченко має імунітет як народний депутат України і обраний делегат ПАРЄ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ