Леоніда Тібілова називають «осетинським Кадировим»
Леоніда Тібілова називають «осетинським Кадировим»

«Референдум» про приєднання окупованої Південної Осетії до Російської Федерації відбудеться до серпня 2016 року. Таку заяву зробив так званий голова Південної Осетії, колишній очільник місцевого КДБ Леонід Тібілов, повідомляє Кавказcкий узел.

«Ми вже обговорюємо терміни. Яку конкретну дату – наразі назвати не можна. Але це станеться вже в недалекому майбутньому, плануємо до серпня», – заявив Тібілов.

Як зауважив «голова Південної Осетії», він на сто відсотків переконаний, що «народ» скаже «так», після чого влада невизнаної республіки може звернутися до вищого керівництва Росії.

Водночас Тібілов зазначив, що референдум може викликати невдоволення Грузії, але офіційних коментарів від Тбілісі й Москви ще не надходило.

Рішення про фейковий «референдум» ухвалили 19 жовтня 2015 року під час зустрічі Тібілова з відповідальним за «зв’язки із співвітчизниками» помічником президента Росії Владіславом Сурковим.

Як відомо, після російсько-грузинської війни серпня 2008 року (08.08.08) путінська Росія посилила свою присутність у Південній Осетії.

Окрім РФ, «державну незалежність» Південної Осетії визнали комуністичні держави-вигнанці Венесуела, Нікараґуа й невеличка острівна країна Науру. Навіть незмінний президент Білорусі Алєксандр Лукашенко, попри неодноразові обіцянки, врешті-решт відмовився від подібного кроку.

До слова, Тібілова називають «осетинським Кадировим».

Протягом 2014 року бойовики Тібілова брали активну участь у бойових діях проти української армії на Донбасі. Тепер там зaлишаються лише ті з них, хто перейшов служити «за контрактом» або ж вирішив не повертатися з особистих міркувань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ