1
Південний військовий округ Росії перебуває у повній бойовій готовності з 4-ї ранку

Росія 8 лютого проводить раптову перевірку боєготовності військ свого Південного військового округу. Про це повідомив міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу, інформує 5 канал.

«Необхідно відпрацювати весь спектр завдань, що вирішуються органами управління та військами, зокрема, щодо боротьби з терористичними загрозами… Оцінити маневрені можливості з’єднань в ході здійснення маршів при створенні угруповань військ, а також перевірити питання готовності авіації і сил ППО до відбиття ударів повітряного противника і захисту важливих військових і державних об’єктів», – зазначив Шойгу.

Війська перебувають у повній бойовій готовності з 4-ої ранку за Києвом. Перевірку проводять в окремих з’єднаннях повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації.

Південний військовий округ Росії територіально розташований на східному кордоні України, що включає і ту ділянку кордону, яку нині не контролює українська влада. Також частина військ Південного військового округу розташовується в окупованому Росією Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ