газопровід
Росія будуватиме газопровід у Пакистані вартістю 2,5 мільярда доларів

РФ підписала міжурядову угоду про будівництво газопроводу в Пакистані потужністю 12,4 млрд. кубометрів на рік і вартістю 2,5 млрд доларів. Про це йдеться в повідомленні держкомпанії «Ростєх», пише Reuters.

Газова магістраль завдовжки 1100 кілометрів має з’єднати термінали з прийому скрапленого природного газу (СПГ) на півдні Пакистану (порт Карачі) з північчю країни (місто Лахор). Очікується, що майбутній газопровід вийде на повну проектну потужність до другого кварталу 2020 року, а його будівництвом займеться одна з «дочок» «Ростех» – «РТ-Глобальні ресурси», яка володітиме цією магістраллю протягом 25 років, отримуючи плату за прокачування.

Замовником газопроводу буде пакистанська держкомпанія ISGSL, яка постачатиме газ і оплачуватиме послуги з його транспортування. Постачальником обладнання для газопроводу може стати «Об’єднана рухова корпорація», що входить до «Ростєху», сказав гендиректор «РТ-Глобальні ресурси» Андрій Коробов. Як зазначається, після 25 років експлуатації газопровід буде передано у власність Пакистану.

Нагадаємо, також Росія планує будівництво газопроводу «Турецький потік». Водночас, як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан на тлі загострення у відносинах Анкари та Москви через неодноразове порушення турецького повітряного простору російською авіацією пригрозив відмовою від російського газу.

Читайте: Саудівська Аравія витісняє РФ з нафтового ринку Польщі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ