російські бойовики
Пєсков заявив, що російських військових на Донбасі не було й немає

Прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що російських військових на Донбасі не було й немає, а питання про перевірку інформації із затримання спецназівців потрібно адресувати не в Кремль, а в Міноборони.Так Пєсков відповів на запитання про затримання в населеному пункті Щастя двох російських контрактників 3-ої бригади Спецназу, що базується в Тольяті, передає РИА Новости.

«Я, звичайно, не можу підтвердити, адже ми не той адресат, кому потрібно ставити такі запитання. Неодноразово говорилося й нами, і міністерством оборони, що жодних російських військових на Донбасі немає», – сказав Пєсков. «Коментувати матеріали не можу, думаю, це краще все-таки робити, у цьому випадку, фахівцям або нашому Міністерству оборони», – додав Пєсков. Відповідаючи на запитання журналістів, чи має бути проведена якась перевірка з цього питання з точки зору адміністрації президента, Пєсков відповів: «З точки зору адміністрації президента – не повинна. Це не тема адміністрації президента. У цьому випадку це питання потрібно адресувати не до нас». Він додав, що «ніяких військових там не було й немає».

Як відомо, російські спецназівці потрапили в полон, коли у складі диверсійно-розвідувальної групи намагалися захопити стратегічний міст в районі н.п. Щастя. Один з військових РФ – Алєксандр Алєксандров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Він розповів про те, що група базувалася в Луганську, а приїхав в Україну захищати область. Другий – капітан Єрофєєв Євгєній, родом з Куйбишева. У Росії і у бойовиків заявили, що вони є співробітниками «народної міліції «ЛНР».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ