Міноборони РФ
Міноборони РФ спрямує наявні вільні кошти на військову операцію в Сирії

Міноборони РФ відмовилося від проведення низки навчань наступного року заради військової операції в Сирії. Такі дані закладено в оборонний бюджет країни. Про це повідомив високопоставлений співрозмовник в уряді, пишуть Известия.

«Один день операції в Сирії коштує значно менше, ніж день навчань Міністерства оборони. Військова операція в Сирії жодним чином не впливає на збільшення бюджету. Навчання часто обходяться значно дорожче. Всі витрати на військову операцію увійшли в підсумковий бюджет на 2016 рік і залишаться на колишньому рівні», – зазначив він.

Повідомляється також, що в Міністерстві оборони Росії підтвердили цю інформацію. Як пояснив співрозмовник, було ухвалено рішення відмовитися від деяких військових навчань наступного року і спрямувати наявні кошти на військову операцію в Сирії.

Нагадаємо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському міністерстві оборони звітують про бойові вильоти.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 листопада російський літак поцілив в овочевий ринок у місті Аріха в сирійській провінції Ідліб. Загинули щонайменше 40 цивільних осіб, багато людей зазнали поранень. У цілому, за даними правозахисників, в Сирії від ударів російської авіації загинули понад 400 цивільних осіб, зокрема, понад 150 – жінки й діти.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ