Ешелони зі зброєю з Росії прибули в Харцизьк та Іловайськ
Ешелони зі зброєю з Росії прибули в Харцизьк та Іловайськ

Росія переправила на тимчасово окуповані території Донбасу озброєння і військову техніку, боєприпаси і паливно-мастильні матеріали для терористів. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, розвідка зафіксувала прибуття ешелонів до Харцизька та Іловайська.

Зазначається, що у Харцизьк перекинуто 3 танка Т-72, ​​5 БМП, дві 152-мм самохідні артилерійські установки, 6122 мм гаубиць Д-30, 120 тонн паливно-мастильних матеріалів і два вагони з обмундируванням.

«Ешелон супроводжував майор ЗС РФ Дмітрієв Сєргєй Вікторович, який обіймає посаду «начальника Служби військових перевезень Відділу тилу Управління 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації», – повідомили в розвідці.

В Іловайськ прибули 2 самохідні артилерійські установки, 2 танка, 23-мм зенітна установка на базі МТ-ЛБ, 160 тонн дизельного палива і 3 вагони з боєприпасами.

«Ешелон супроводжував майор ЗС РФ Пастарнак Дєніс В’ячеславович, який обіймає посаду старшого офіцера Служби військових перевезень Відділу тилу Управління 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації», – наголосили в ГУР МОУ.

Також в Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що посаду «командира 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка)» 1 АК (Донецьк) обіймає кадровий генерал російської армії, генерал-майор Ігор Тімофєєв. За даними розвідки, прізвище прикриття Тімофєєва – Соколов.

«До прибуття на тимчасово окуповані території України для виконання наказів військово-політичного керівництва Росії Тімофєєв командував 33 окремою мотострілковою бригадою (Майкоп, республіка Адигея) 49 Армії Південного військового округу ЗС РФ», – повідомили в розвідці.

Тим часом ситуація у зоні проведення антитерористичної операції порівняно з минулою добою стабілізувалася – зранку зафіксовано 7 обстрілів позицій українських військових. Про це повідомив речник АТО Сергій Жмурко. За його словами, російські найманці продовжують вести вогонь із забороненої зброї.

Як повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузяник, за минулу добу загинуло двоє українських військових, бойовики 37 разів обстріляли позиції сил АТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ