4
9 березня активісти спалили російський триколор

Глава МЗС Росії Сєргєй Лавров має намір поскаржитися держсекретареві США через пікетування російських посольств і  консульств в Україні. Про це він заявив у інтерв’ю РЕН ТВ.

Він також додав, що чекає реакції світу на напади в Києві.

«Але, безумовно, головним є припинення подібної діяльності з боку кураторів, української влади», – сказав Лавров.

«Сьогодні розмовлятиму на цю тему в черговий раз з держсекретарем США. Відповідні сигнали ми надіслали, звісно, і до європейських столиць», – заявив він та додав, що Росія виставить Україні рахунок за збиток.

Як відомо, з моменту оголошення Надією Савченко сухого голодування територією України прокотилася хвиля акцій протесту проти того, що українку незаконно утримують і судять у Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 9 березня народний депутат України Володимир Парасюк під час акції на підтримку Надії Савченко у Львові зірвав триколор з будівлі консульства Російської Федерації. Згодом активісти його спалили.

Раніше одіозний російський політик, лідер партії ЛДПР Владімір Жириновський закликав надіслати до Києва роту спецназу. Так він відреагував на мітинг біля посольства РФ із вимогою звільнити українську льотчицю Надію Савченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ