продукти
Росія заборонила імпорт українських продуктів з 1 січня

Уряд РФ ухвалив рішення запровадити з 1 січня продовольче ембарґо на товари з України. Про це повідомив міністр економічного розвитку РФ Алєксєй Улюкаєв, пише ТАСС.

«Оскільки Україна приєдналася до санкцій проти Російської Федерації – економічних, фінансових, ми ухвалили рішення про запровадження (…) захисних заходів у вигляді продовольчого ембарґо. Просто це рішення має відстрочений характер. Воно теж відстрочено до 1 січня», – сказав він.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольскої, введення з 1 січня 2016 року Росії ембарґо на імпорт український сільськогосподарської продукції та продуктів харчування призведе до зниження українського експорту на суму близько 140-205 млн.

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року Президент Петро Порошенко підписав указ, про введення в дію списку санкцій проти 388 фізичних і 105 юридичних осіб, раніше затвердженого Радою національної безпеки і оборони України. Економічні санкції торкнулися 29 російських банків, понад 20 російських авіакомпаній, кількох підприємств військово-промислового комплексу, найбільших російських виробників антивірусних програм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ