У московських дитсадках батькам дають квитанції для допомоги народу Сирії
У московських дитсадках батькам дають квитанції для допомоги народу Сирії

Влада РФ почала збирати кошти з батьків вихованців московського дитячого садка на допомогу сирійському народові. Відповідну квитанцію опублікував на своїй сторінці в Фейсбук російський журналіст телеканалу «Дощ» Сєрґєй Ерженков.

«Моїй сестрі видали в дитячому саду ось такий папірець. Ініціатива департаменту освіти – в кожному московському дітсадку повинна пройти благодійна акція, виручені гроші від якої спрямують народу Сирії. Діти мусять принести з дому домашні вироби, їх, я так розумію, повинні купити бюджетники – ну, а далі ви й так знаєте», – написав журналіст.

Нагадаємо, 20 березня в Москві відбувся мітинг на підтримку дій Башара Асада в Сирії, в якому взяли участь сирійці та уродженці з Близького Сходу.

Читайте: Сирійська авантюра коштувала Путіну 33 мільярди рублів

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Росії Путін наказав з 15 березня почати виведення основних сил РФ із Сирії.

Як відомо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня 2015 року. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському Міністерстві оборони звітували про бойові вильоти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ