МЗС РФ відхрещується від Донбасу
МЗС РФ відхрещується від Донбасу

Так звані ДНР та ЛНР мають стати частиною України. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сєрґєй Лавров, передає ТАСС.

В інтерв’ю російським ЗМІ Лавров запевнив, що Росія на усіх рівнях – навіть «устами президента Росії» – виступає за те, аби «ДНР» та «ЛНР» стали (!) частиною України: «Вони («ДНР» та «ЛНР» – ред.) зараз представили свій проект конституції. Там ідеться винятково про статус, передбачений мінськими домовленостями: «республіки» будуть частиною України, а далі має відбутися конституційна реформа, аби цей статус закріпити на постійній основі».

За словами Лаврова, на цьому ж наголошували канцлер Німеччини Анґела Меркель та Президент Франції Франсуа Олланд.

Нагадаємо, перша зустріч контактної групи відбулася в Мінську 5 вересня 2014 року і завершилася підписанням плану мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Однак ці угоди постійно порушувалися. 12 лютого 2015 року у Мінську підписали два документа: «Комплекс заходів з виконання Мінських домовленостей» (в рамках Тристоронньої контактної групи) та Декларацію на підтримку цих заходів, схвалену президентами України, Франції, Росії та канцлером Німеччини. Мінські угоди передбачають, серед іншого, припинення вогню, відведення важкої техніки, звільнення заручників на Донбасі.

Інформаційний Акцент

 

  • Подвявший Укроп

    Если кто не понял-переведу.”Унылая лошадь”от лица своих товарищей торжественно провозгласил.”Денег на “обдроченцев” нет.И если не хотите войнухи-будете их кормить!”И заметьте-не простых людей..На них им всегда было насрать..Речь идет о кучке ублюдков-предателей,которые взяв в руки оружие поддержали окуппантов!!!Мнение которых власти Киева пытаются выдать за всеобщее настроение Донбасса..Глядишь-и правда эти упыри еще героями будут…Захарченки с ЧеПушилиными..