Геращенко
Це була перша зустріч після кримських провокацій, влаштованих РФ

Представники Росії влаштували атаку на «нормандський формат», критикуючи і дискредитуючи його на зустрічі контактної групи в Мінську. Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Це була перша зустріч після кримських провокацій, влаштованих РФ… Після яких Путін грізно заявив, що не бачить сенсу в зустрічі у «нормандському форматі» і т.д. Так ось, вчора маріонетки Кремля (і не тільки вони) влаштували відверту атаку й істерику вже на «нормандський формат», всіляко критикуючи і дискредитуючи його», – розповіла політик.

За її словами, темники працюють.

«Це тривожний сигнал, і, мені здається, лідерам нормандського формату варто звернути на це увагу, тому що вже дуже відверто все, що відбувається, виглядає як домашні заготовки і сценарій Кремля», – резюмувала вона.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив про готовність найближчим часом реанімувати «нормандський формат».

«Найближчим часом, незважаючи на жодні заяви, «нормандський формат» буде реанімовано. По-перше, слід відстоювати збереження та посилення санкцій щодо Росії до повного припинення агресії. Це – критерій оцінки ефективності наших дипломатів», – сказав Порошенко 24 серпня під час зустрічі з представниками українських дипломатичних установ за участю президента Польщі Анджея Дуди.

«Міжнародний тиск на агресора має зберігатися доти, поки Росія не імплементує Мінські домовленості, не забере окупаційні сили, не передасть нам під контроль кордон, не забереться з Криму», – додав Порошенко.

Читайте: Савченко: Мінські угоди недостатньо ефективні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ