На Донбас прибуло молоде поповнення з Республіки Дагестан
На Донбас прибуло молоде поповнення з Республіки Дагестан

Росія перекинула на Донбас бойовиків із Дагестану для доукомплектування підрозділів через значні втрати у зоні АТО. Про це повідомили у службі зв’язків із громадськістю ГУ розвідки Міноборони України.

«Встановлено, що для відновлення втрат та доукомплектування бойових підрозділів 1 АК ЗС РФ прибуло свіже поповнення з Республіки Дагестан РФ», – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, прибулі дагестанці всіляко намагаються уникнути відправки до 11 ОМСП у районі Авдіївки через активні бойові дії у цьому напрямку. Зокрема, вони дають хабарі офіцерам кадрового органу штабу корпусу.

До того ж українські військові повідомили, що з Росії до Антрациту були перекинуті три 122-мм РСЗВ «Град», три БТРи, два паливозаправники, два вантажні автомобілі з набоями та три автівки з особовим складом, у яких перебувало 60 військовослужбовців. Водночас до Свердловська надійшли п’ять 122-мм РСЗВ «Град».

Українська сторона надала представникам ОБСЄ інформацію про танки та артилерійські системи калібром понад 100-мм у районах Донецьк, Мічуріне, Кузнецово-Михайлівка, Свободне та Ясинувата, біля якої також помітили розгорнутий комплекс радіолокаційної розвідки «Зоопарк-1».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ