Бойовики «Л/ДНР», імовірно, готують масштабний наступ
Бойовики «Л/ДНР», імовірно, готують масштабний наступ

Серед рядових бойовиків і командирів середньої ланки нещодавні чутки про майбутній «наступ українських військ» змінилися на чутки про підготовку масштабного наступу «Л/ДНР». Про це написав у Facebook керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Датою наступу, за чутками, називають травневі свята. Одночасно поширюються чутки про направлення в зону АТО з української сторони груп «західного спецназу», завданням яких буде викрадення і ліквідація представників командного складу бойовиків для зриву наступу», – написав Тимчук.

«У Донецьку зафіксована чергова група «військових інструкторів» високого рангу з Росії. Відзначається відсутність спроб «інструкторів» приховати своє «російське походження» – група пересувається на автомобілях з номерами РФ. Помічено подвійну охорону даної групи – підрозділами спецназу ГРУ ЗС РФ і місцевих бойовиків», – повідомляє експерт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 березня президент РФ Владімір Путін наказав почати виведення російських військ з Сирії. Багато аналітиків припускають, що Росія після цього може активізувати бойові дії на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ