діти, Донбас
З початку проведення антитерористичної операції на Донбасі загинули 68 і були поранені 186 дітей

Бойовики російсько-терористичних формувань вербують у свої ряди неповнолітніх жителів окупованих територій, використовують їх як інформаторів, а також в якості «живого щита». Про це йдеться в новому щорічному звіті Державного департаменту США щодо ситуації з торгівлею людьми у світі, повідомляє DT.ua.

«Вербування дітей групами бойовиків відбувається на території, яка непідконтрольна центральному уряду, і де влада не здатна забезпечити заборону на використання дітей у збройному конфлікті. Проросійські сепаратисти також продовжують використовувати дітей в якості інформаторів і «живого щита», – йдеться в документі, опублікованому 30 червня.

У Держдепі зазначили, що конфлікт на Донбасі змусив близько 2 млн. людей залишити свої будинки. Вимушені переселенці є вразливими в плані потенційної експлуатації.

Також у звіті зазначається, що Україна є як джерелом ресурсу для торгівлі людьми, так і країною-транзитером.

У Держдепі підкреслили, що українська влада вживає заходів для викорінення торгівлі людьми та їхньої експлуатації, але цих заходів недостатньо.

Нагадаємо, спікер ВР Андрій Парубій повідомив, що з початку проведення антитерористичної операції на Донбасі загинули 68 і були поранені 186 дітей.

За даними ЮНІСЕФ, близько 580 тисяч дітей на Сході потребують допомоги і понад 230 тисяч дітей були змушені залишити свої будинки. Приблизно одна з п’яти шкіл і дитячих садків у регіоні була пошкоджена або зруйнована, близько 300 тисяч дітей потребують допомоги, щоби продовжити свою освіту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ