«Гумконвой» з РФ
Вже 29-й путінський «гумконвой» вдерся на територію України

Прикордонники виявили у кремлівському «гумконвої» російські військові шоломи. На думку речника Адміністрації Президента, це вкотре доводить причетність Російської Федерації до бандформувань на Сході України. Про це речник Адміністрації Президента з питань Антитерористичної операції Андрій Лисенко сказав сьогодні, 11 червня, під час брифінгу, повідомляє 5 канал.

Він розповів, що в Україну вторгся черговий «гумконвой». Зі слів Лисенка, російські ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про те, що українські прикордонники й митники взяли участь в оформленні цього вантажу. Речник запевнив, що кремлівські вантажівки традиційно прямують без дотримання міжнародного законодавства, не отримавши погодження ані в України, ані у представників Червоного хреста.

«Українські фахівці не мають змоги провести повноцінну процедуру оформлення вантажу. Проте, нашим прикордонникам вдалося виявити в одній із вантажівок російські військові шоломи. Що вкотре доводить, що ці «конвої» – російська провокація і пряме пособництво бандформуванням, які контролюють частину Луганської і Донецької областей».

Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, Росія вкотре незаконно порушила український кордон. Черговий, вже 29-й путінський «гумконвой» вдерся на територію України. Понад 100 білих вантажівок заїхали в Україну через пункти пропуску «Донецьк» і «Матвіїв Курган».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ