Журналістів ВДТРК депортують через загрозу нацбезпеці
Журналістів ВДТРК депортують через загрозу нацбезпеці

Знімальну групу російського медіахолдингу ВДТРК депортують через загрозу національній безпеці Литви. Про це повідомив представник департаменту державної безпеки Вітаутас Макаускас, інформує ВВС.

До списку осіб нон-ґрата потрапили четверо російські медійників.

Литовські посадовці і засоби масової інформації стверджують, що перебування журналістів ВДТРК вже призвело до кількох інцидентів.

Так, вони намагалися обманним шляхом потрапити без акредитації на закритий форум представників російської опозиції, що відбувався на базі відпочинку в Тракайському районі. Там виступали Гаррі Каспаров, Ілля Пономарьов, Марія Альохіна. Однак перед входом до ресторану журналістів затримала охорона й передала співробітникам поліції.

Зараз знімальна група перебуває в готелі в супроводі співробітників міграційної служби Литви. Вони повинні залишити країну, сівши на найближчий рейс до Москви.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після скандалу в прямому ефірі каналу «Інтер» креативного продюсера Марію Столярову «за згодою сторін» звільнили з «Подробностєй нєдєлі». Потім її депортували з території України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ