Білогірське водосховище
У Криму обміліло одне з найбільших водосховищ

В окупованому Росією Криму невпинно міліє одне з найбільших водосховищ півострова – Білогірське. Як повідомляє Крим.Реалії із посиланням на місцевих рибалок, рівень води у сховищі вперше за багато років опустився набагато нижче основи греблі, поблизу водойми вже з’явився стійкий запах прісноводних молюсків, які розкладаються через те, що опинилися на суші.

У Білогірському районі Криму за останні три місяці було мало дощів. При цьому місцеві Білогірське й Тайганське водосховища поповнюються водами найбільшого в Криму джерела Карасу-Баші, яке живиться карстовими водами плато Карабі-Яйла. Вода з цих водоймищ активно спускається для наповнення Північно-Кримського каналу.

Білогірське водосховище – одне з найбільших водосховищ Криму, було наповнене в 1970 році для зрошення сільськогосподарських земель. Відокремлене від Тайганського водосховища невеликим перешийком. У 2014 році була збудована схема перекидання вод Білогірського й Тайганського водосховищ в Північно-Кримський канал, що дозволило забезпечити водою Феодосію, Керч і Судак.

Зазначимо, через брак води окупований Росією Кримський півострів втратив половину врожайності і все рисове господарство.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, окупаційна влада Керчі визнала, що місцеве водосховище обміліло, тож, запасів води не вистачить місту ані для пиття, ані для забезпечення опалювальної системи.

Інформаційний Акцент

  • UA Крымчанин

    Я душой с Украиной ! Но хорошь уже лапшу вешать !!! Воды нет только в северо-крымском канале и в межгорном водохранилище !!! У нас июнь и пол июля шёл дождь , водохранилища последние 5 лет не были такими полными !!! Воды немеряно !!!!

  • Укроп

    Пусть крымчане кричат :- ” Рассея ” ………Может вода и появиться :)))))))))))))))))