Лукаш
Лукаш, крім злочинів режиму Януковича, інкримінують розкрадання 2,5 млн.

Проти Олени Лукаш порушено кримінальні справи за кількома статтями Кримінального кодексу. Крім злочинів режиму Януковича її підозрюють у розкраданні 2,5 млн. гривень із держбюджету. Про це повідомив прокурор ГПУ Куценко під час прес-конференції в СБУ, пише Українська правда.

«У нас є інформація, яка може підтверджувати можливість вчинення пані Лукаш злочину за ч. 5 ст. 191 (розкрадання коштів у особливо великих розмірах) і ст. 366 Кримінального кодексу Украини «службове підроблення», – зазначив Куценко. Він уточнив, що йдеться про штучне проведення тендерів у період літа-осені 2013 року. Саме тоді, за даними прокуратури, Лукаш, «зловживаючи своїми обов’язками міністра юстиції, за змовою з іншими працівниками Мінюсту фактично штучно провела тендерні процедури з метою реалізації загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС». За результатами тендеру Лукаш привласнила із бюджету понад 2,5 млн. гривень.

Куценко наголосив, що це лише один із епізодів, який буде досліджуватися щодо вини Лукаш. «Ще у нас багато епізодів, зокрема, майданівські питання – злочини режиму Януковича», – зазначив прокурор. Слідство також не розголошує подробиці затримання Лукаш та теперішнього її місця перебування, посилаючись на таємницю слідства. «Сьогодні так сталося, що вона повернулася в Україну, і була затримана в Києві», – сказав Куценко. У свою чергу, начальник управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк заявив, що запобіжний захід щодо Лукаш, ймовірно, обиратимуть у п’ятницю, 6 листопада.

Читайте: СБУ вдалося заарештувати сумнозвісну Лукаш

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ