Донецький аеропорт
Зруйнований боями аеропорт Донецька

У тимчасово окупованому Донецьку проросійські бойовики викрадають людей і змушують їх різати метал на брухт у вщент зруйнованому аеропорту. Про це повідомляє 62.ua.

«Останнім часом почастішали випадки викрадення місцевих мешканців Донецька й Макіївки з метою залучення до роботи в зруйнованому ними ж (терористами – ред.) аеропорту Донецька для різання металу на брухт», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають родичі одного з викрадених бойовиками чоловіків, «далі купи брухту йдуть у бік РФ тими залізничними потягами, які прибули на Донбас з РФ із військовою технікою та боєприпасами». Один із викрадених, якого викрали з дому за місцем проживання в Макіївці, повернувся додому завдяки тому, що за нього заплатили викуп розміром дві тисячі доларів.

За словами рідних полоненого, «десятки чоловіків, які перебувають у руках бойовиків піддаються щоденним побиттям і знущанням, їх практично не годують. Там вони працюють фактично на правах кріпаків. А тих, хто помирає, закопують неподалік місця робіт у донецькому аеропорту».

Як відомо, 13 січня через обстріли бойовиків обвалилася диспетчерська вежа аеропорту. Після наступу бойовиків українські війська відбили атаки та перейшли в контрнаступ. 19 січня прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України заявила, що ситуація в Донецькому аеропорту перебуває під контролем сил АТО. Того ж дня бойовики підірвали в новому терміналі аеропорту частину перекриття другого поверху, де перебували українські бійці. 20 січня терористи підірвали злітну смугу аеропорту, а наступного дня – перекриття нового терміналу аеропорту, тож, українським військовим не вдалося відбити цю будівлю.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ