вибори
Вибори мера Кривого Рогу хочуть призначити на 27 березня

Позачергові виборі у Кривому Розі можуть відбутися 27 березня 2016 року. У парламенті вже підготували законопроект про призначення перегонів, пише Українська правда.

Законопроект підготували голова ТСК по Кривому Рогу, народний депутат Леонід Ємець, народні депутати Єгор Соболєв, Олег Березюк. Вони пропонують припинити повноваження Юрія Вілкула на посаді мера Кривого Рогу та призначити позачергові вибори міського голови.

«Зараз практично готовий проект закону про призначення позачергових виборів, котрий (є всі підстави сподіватися) буде проголосовано сьогодні», – написав у Facebook Ігор Луценко. «Поки в документі (проекті закону, – ред.) бракує підпису Юрія Луценка та Олега Ляшка. В принципі домовленість є», – зазначив депутат з фракції «Народний фронт» Сергій Висоцький.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Криворізький міськвиборчком оголосив кандидата від «Опозиційного блоку», чинного мера Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів Вілкул набрав 49%, Милобог – близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси (демократичні сили вважають, що штаб Вілкула «накрутив» їх саме на спецдільницях). 18 листопада на засіданні Криворізької міськради Вілкулу вручили посвідчення мера.

Водночас у Кривому Розі почалися масові акції протесту, на яких люди вимагали визнати вибори недійсними. У МВС відкрили кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах у Кривому Розі, штаб Вілкула також звинувачували у поширенні передвиборчої «чорнухи».

Читайте: Вілкул-старший стараннями апеляційного суду «вростає» у крісло мера

БЕЗ КОМЕНТАРІВ