Народного депутата від «Опозиційного блоку» Ігоря Шурму облили свинячою кров’ю у Львові. Інцидент стався після прес-конференції, яку Шурма давав з нагоди відкриття своєї громадської приймальні, повідомляє Zaxid.net.

Двоє представників «Правого сектора» підбігли до представника «ОП», коли він вийшов на вулицю після завершення прес-конференції, і облили його кров’ю з пластикових пляшок. Вони вигукували «Приймальні «Опозиційного блоку» у Львові не буде – їдьте в «ДНР»!» і «Опозиційний блок вбиває українців!». У відповідь Шурма закликав активістів «Правого сектора» «заспокоїтись і не створювати провокативних ситуацій, які пізніше можуть бути використані для дискредитації Львова».

«Ви можете говорити все що хочете, не давайте підстав для провокацій, мене ж пізніше використають, аби показати картинку звідси», – розпочав депутат. У відповідь активісти запевнили його, що нардепа «вже давно використали» сателіти злочинного режиму Януковича, представником якого він нині є.

Нагадаємо, у вересні 2014 року в Одесі активісти «Правого сектора» побили нинішнього члена «Опозиційного блоку», екс-«регіонала» Нестора Шуфрича.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ