Марін Ле Пен
Щодо Марін Ле Пен порушили провадження за публікацію фото жертв «ІД»

Марін Ле Пен сяде на лаву підсудних. Проти лідера ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен порушили провадження через публікацію нею твітів з фотографією страченого «Ісламською державою» американського журналіста й інших фото жертв. Про це повідомляє видання L’Express.

Раніше Марін Ле Пен виклала на своєму акаунті в Twitter фото трьох жертв «ІД» у помаранчевому одязі бранців. На одній із фотографій зображено труп з відрізаною головою, на іншій – заручника у клітці, якого спалюють живцем, а на третій – чоловіка, якого чавить танк. Ле Пен підписала фото: «Ось це – «ІД». На одному з фото був страчений американський журналіст Джеймс Фолі. Його батьки висловили своє обурення і закликали Ле Пен видалити фото. Прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс також засудив публікацію Ле Пен таких зображень. «Мадам Ле Пен: розпалювання громадських обговорень, політична і моральна невдача, неповага до жертв», – зазначив він.

Раніше лідера французького «Національного фронту» Марін Ле Пен виправдали у суді за звинуваченням у розпалюванні ненависті під час виборчої кампанії 2010 року. У 2011 році французька влада порушила справу проти Ле Пен, після того як вона порівняла молитви мусульман на вулицях з нацистською окупацією Франції. Однак тоді її не змогли притягнути до суду, оскільки членство в Європарламенті давало їй імунітет від кримінального переслідування.

Читайте: «Хайль, Ле Пен!..»: голі FEMENістки атакували шанувальницю Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ