Усі вистави у театрі відбуватимуться тет-а-тет
Усі вистави у театрі відбуватимуться тет-а-тет

У Нью-Йорку вирішили створити експериментальний театр, у якому під час вистави буде лише дві людини: один актор на сцені й один глядач у залі. За задумом ініціатора проекту Крістін Джонс, театр має створити інтимну атмосферу, яка допоможе глядачеві повністю зануритися у постановку, адже нічого не буде її відволікати. Про це повідомляє The Guardian.

У театрі одного глядача кожна вистава триватиме лише кілька хвилин. Авторами спеціальних міні-п’єс, що будуть виконуватися зі сцени експериментального театру, стали відомі режисери, серед яких є імена Крейга Лукаса (сценарист фільму “Таємне життя дантистів”), Віла Ено (сценарист фільму “Виснаження”), Лінна Ноттейджема (драматург, лауреат Пулітцерівської премії) та інших сценаристів. Кожна вистава починатиметься словами: «Я не такий незнайомець, яким здаюся». У підсумку теми постановок варіюються від історії серійного вбивці, який полює на чорношкірих, до розповіді про смерть матері. Проте який саме мікроспектакль побачить глядач – справа випадку. Відвідувач спершу займає своє місце і тільки потім дізнається, що буде дивитися.

Театр буде діяти по черзі в трьох районах Манхеттена з кінця травня до початку червня. До речі, автори театру запевняють, що усі вистави будуть безкоштовними.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ