автозаправка
У Криму подорожчав бензин

Ажіотаж навколо продажу пального у Криму змусив власників автозаправних станцій підвищити ціни на бензин. Про це повідомляє видання Крим.Реаліі.

Бензин марки А-95 на автозаправках ТЕС з 25 листопада подорожчав на 50 копійок. Нині він коштує 40 рублів 40 копійок, хоча ще напередодні цей сорт бензину на АЗС даної компанії продавали за ціною 39,90 рублів. У керівництві фірми підвищення ціни пояснили тим, що паливо завозиться з Росії бензовозами, що робить закупівлю бензину дорожчою.

На кримських заправках спостерігається великий ажіотаж серед автовласників. Частина заправок закрита, частина має – в наявності бензин окремих марок. Окупаційна влада республіки запевняє, що Крим повністю забезпечений необхідним паливом.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, один з лідерів кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що  в Криму з’явиться електроенергія, якщо Росія виконає хоча б одну з вимог кримських татар, а саме –звільнить політв’язнів.

Як відомо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ