електроенергія
Невідомі пошкодили дві електроопори в Генічеському і Чаплинському районах Херсонської області

Крим може залишитися без електрики. Дві лінії електропередач у Херсонській області отримали критичні пошкодження внаслідок обстрілу або застосування вибухових речовин. Про це повідомляє Національної енергетичної компанії Укренерго.

20 листопада о 4:28 до диспетчера «Укренерго» надійшов сигнал про відключення ПЛ-330 кВ Мелітополь – Джанкой, а о 4:29 – ПЛ-220 кВ Каховка – Титан. «Обидві повітряні лінії відключились внаслідок спрацювання системи релейного захисту, спроба повторного включення – неуспішна», – йдеться в повідомленні. Вони можуть повністю вийти з ладу, що призведе до повного відключення Криму від електроенергії.

На місце події терміново виїхали спеціалісти Південної енергосистеми, а поліція розпочала розслідування. Наразі порушено провадження за статтею «умисне знищення або пошкодження майна».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, електроопори на кордоні з Кримом пошкоджували неодноразово.  Зокрема, 6 жовтня біля Чонгара вибухом було пошкоджено електроопору, яка на сьогодні вже відновлена.

Нагадаємо, з 20 вересня з ініціативи кримських татар відбувається продуктова блокада анексованого Росією півострова – туди не впускають вантажівки з продуктами. Також депутат від БПП, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров припускав, що з жовтня розпочнеться і енергетична блокада Криму, який зараз є залежним від української енергії на 70%.

Читайте: «Правий сектор» хоче заблокувати морське сполучення з окупованим Кримом: «Нехай Путін спробує його прогодувати»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ