1
Путін вирішив запитати кримців, чи не проти вони 3-4 місяці пожити без світла

Путін хоче запитати у мешканців Криму, чи потрібно їм світло в оселях. Росія проведе в анексованому Криму соціологічне опитування щодо того, чи згодне населення півострова укласти контракт з Україною про постачання електроенергії, якщо в цьому договорі Крим і Севастополь будуть вказані як частина України.

Про це повідомив міністр енергетики Алєксандр Новак, передають російські ЗМІ.

Він зазначив, що жителів Криму також попросять відповісти на запитання, чи готові вони до «тимчасових труднощів, пов’язаних з незначними перебоями енергопостачання найближчі 3-4 місяці».

На тому, щоби Крим і Севастополь були зазначені в договорі про постачання електроенергії як частина України, наполягає Київ. Новак заявив, що Росія не згодна з цим формулюванням.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 31 грудня постачання електрики з материкової України до Криму знову було припинено через обвалення опори лінії електропередач «Каховка-Титан» у Херсонській області. Згодом у Нацполіції повідомили, що ЛЕП була пошкоджена в результаті вибуху. Влада півострова у зв’язку з цим закликала кримчан новорічний вечір «присвятити спілкуванню».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ