В Херсонській області скупчилися тисячі машин з Криму, які намагаються продати мешканці півострова
В Херсонській області скупчилися тисячі машин з Криму, які намагаються продати мешканці півострова

Жителі окупованого Криму намагаються врятувати свої машини від конфіскації. На авторинках Херсонської області фіксують численну появу автомобілів з кримською реєстрацією, передає Автоблог.

Як відомо, окупаційна влада зобов’язала всіх автовласників переоформити авто і отримати на них номерні знаки російського зразка до 1 квітня. В іншому разі – авто конфіскують. Згодом термін для переоформлення продовжили ще на 3 місяці.

Місцеві автомобілісти шикувалися в багатокілометрові черги в МРЕВ Криму, але встигли отримати російські номери далеко не всі. Крім того, самим автовласникам Криму погрожують покараннями за українські номери. Та й потрапити з номерним знаком російського зразка кримського регіону на материкову Україну вже не вийде. На прикордонних постах такі авто не пропускають.

В останні дні перед 1 квітня в Херсонській області скупчилися тисячі машин з Криму, які намагаються продати мешканці півострова. Скористалися «акцією» і жителі Генічеського району. Кримські автомобілі з українською реєстрацією переганяють до Чонгара та продають часом за половину ринкової вартості.

Ціноутворення на старі авто в Україні вищі, ніж у Росії, тому навіть з дисконтом кримчанам вигідніше продати автомобіль своїм співвітчизникам, ніж росіянам. За оцінками експертів, зараз на продаж виставлено майже 50 тис. автомобілів із кримською реєстрацією. Таке масове скидання авто збило ціни на ринку автівок із пробігом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ