Джинчарадзе
Ґоча Джинчарадзе в базі Інтерполу належить до категорії «злодій в законі»

З України до Грузії депортують затриманого напередодні «злодія в законі» Ґочу Джинчарадзе. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник начальника Національної поліції України Вадим Троян.

«Вчора на території м. Києва було затримано кримінального авторитета, одного з лідерів і учасників організованих злочинних груп, «злодія в законі» – Джинчарадзе Гочу Отаровича, 05.06.1972 р.н., який неодноразово був засуджений на території Росії та Грузії. У базі Інтерполу належить до категорії «злодій в законі» на прізвисько «Курша».

На території України він перебував під новим прізвищем Кахідзе. Перебуваючи на території нашої країни, він намагався встановити і розширити свій вплив на кримінальні процеси у столичному регіоні та області.

«Кахідзе (Джинчарадзе) мав заборону на в`їзд до нашої країни до вересня 2017 року. Але нелегально проник. Ми його примусово відправимо в Грузію, а вже там знають, як з ним вчинити», – йдеться в повідомленні.

Також Троян пояснив, що в Україні інкримінувати щось Джинчарадзе складно, оскільки він скоює злочини через третіх осіб, а в нашій країні статус «злодія в законі» не є злочином, на відміну від Грузії.

«З принципової точки зору, ми повинні його затримати і судити за скоєні ним злочини. Але як показує практика, вони лише керують і контролюють процес. Виконавці інші. І тому важко довести його пряму участь у вчинених на території нашої країни злочинах», – наголосив Троян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ