перепис неселення
Окупанти Криму вирішили провести «перепис» громадян України

«Влада» анексованого Криму хоче провести на півострові перепис громадян України. Про це заявив так званий глава республіки Серґєй Аксьонов, передає ТАСС.

«Сьогодні нам потрібно перепис мігрантів провести. У нас на території республіки, за попередніми оцінками, до 250 тис. громадян України. Частина з них бігли від війни або з інших об’єктивних причин приїхали. Це навантаження на всі наші об’єкти інфраструктури, на систему охорони здоров’я, освіти», – зазначив він. «Робити це ми будемо і далі, але масштаб лиха треба порахувати, уточнити і визначити джерела фінансування», – додав самопроголошений «глава» Криму.

За його словами, «рада міністрів республіки» створила в Криму спеціальну робочу групу з питань удосконалення системи управління міграційними процесами. Як йдеться в пояснювальній записці до «документа», «група створена для адаптації мігрантів, інтегрування їх в єдине правове та культурне поле Російської Федерації».

Нагадаємо, правозахисники заявляють, що громадяни України, які живуть у Криму і не мають російського громадянства, щодня стикаються з дискримінацією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ