Джемілєв
До доньки Мустафи Джемілєва приїхали співробітники Федеральної міграційної служби й намагалися забрати з собою її сина

Російські силовики у Криму намагаються знайти важелі впливу на лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва. Спочатку вони викликали на допит його дружину, тепер – спробували арештувати онука.

2 лютого вранці до доньки Мустафи Джемілєва Ельзари Абдулжелілової приїхали люди, які представилися співробітниками Федеральної міграційної служби, вони хотіли забрати з собою її сина Ерола, пише Українська правда.

«Вони сказали, що проводять паспортний контроль, серед них були представники ФМС, від хвилювання я забула з’ясувати їхні прізвища. Кілька людей зайшли в будинок і попросили пред’явити паспорти, переписали дані. Поводилися ввічливо і дуже культурно…Коли вони вже йшли, зацікавилися моїм сином Еролом», – повідомила Ельзара Абдулжелілова.

За її словами, син в цей час спав удома. Він приїхав у Крим на час канікул з Кіпру, де він навчається.

Під час перетину адмінкордону між Херсонськой областю і Кримом співробітники прикордонної служби ФСБ затримали його на дві години.

Співробітники ФМС, серед яких був і дільничний, поцікавилися, «чи не приїжджав хтось з родичів останнім часом?».

«Я відповіла, якщо вони мають на увазі мого батька – то ні, він не приїжджав. Тільки мій син», – розповіла жінка.

Після цього співробітники ФМС пішли, однак через деякий час знову повернулися, і, за словами матері, наполегливо просили Ерола «поїхати з ними поговорити».

Офіційних повідомлень органів ФМС наразі немає.

Зараз активісти мають намір організувати чергування в будинку і надати їм юридичну допомогу для оскарження незаконних дій «влади».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кримське управління ФСБ Росії у листопаді 2015 року викликало на допит дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ