Керченська переправа
Іслямов обіцяє ще й морську блокаду Криму

Крим може потрапити ще й під дію морської блокади. Про це заявив координатор громадської блокади АРК Ленур Іслямов в інтерв’ю виданню «Открытая Россия», пише Українська правда.

Учасники блокади відразу оголосили, що у блокади Криму буде кілька стадій, зазначив він. «Стадій у нас кілька. Спочатку йде продовольча блокада, ми її зробили. Далі йде енергетична блокада. Ми теж її зробили. Далі йде морська блокада. Її ми зараз будемо починати», – заявив Іслямов. «Коли каже Мустафа Джемілєв, що потрібно вимкнути світло, то треба його вимикати. Тому серйозно ставтеся до його слів. Якщо говорять представники Меджлісу, що потрібно повертати Крим, то будемо повертати. Якщо цього ще хтось не зрозумів в Москві, то їм гірше. Для них краще вже починати віддавати Ахмета Чейгоза, Надію Савченко. Буде повна блокада Криму», – додав він. За словами Іслямова, незабаром Крим опиниться в повній ізоляції. «Буде блокада ще і Керченської переправи. Нехай вони не обманються, що ми не зможемо цього», – попередив координатор блокади.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 вересня кримські татари разом з активістами «Правого сектора», «Самооборони» та інших організацій почали блокаду  вантажного транспорту в Крим з вимогами до окупаційної влади звільнити політв’язнів, надати доступ на півострів правозахисникам і припинити переслідування кримських татар. З 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області.

Читайте: «Правий сектор» хоче заблокувати морське сполучення з окупованим Кримом: «Нехай Путін спробує його прогодувати»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ