У телеканалів «ATR» і Lâle немає грошей на продовження мовлення
У телеканалів «ATR» і Lâle немає грошей на продовження мовлення

Найближчими днями мовлення кримськотатарських каналів ATR і Lâle на Крим може припинитися. Про це повідомив заступник гендиректора в ATR Айдер Муждабаєв на своїй сторінці в Facebook.

«Завтра-післязавтра ATR і дитячий телеканал Lâle можуть припинити мовлення на Крим. Тому що кримськотатарський канал, у якого влада Росії забрала все, не може більше оплачувати трансляцію через супутник. А влада України – не хоче», – написав він.

Раніше, 24 лютого, стартувала акція «Врятуй ATR», що закликає всіх небайдужих людей підтримати телеканал, який за два роки після анексії опинився далеко від Криму і в тяжкому фінансовому становищі.

Допомогти можна онлайн через сайт ATR.

Нагадаємо, «ATR», радіостанція «Мейдан», а також друковані видання «Авдет», «Кирим» та інші, інформаційне агентство QHA, з 1 квітня припинили роботу в Криму, оскільки «Роскомнагляд» відмовився їх зареєструвати з надуманих причин.

Однак 17 червня після більш 2,5 місяця зупинки АТR відновив своє мовлення. Дитячий телеканал Lâle і портал «15 хвилин» припинили свою роботу в Сімферополі в грудні 2015 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ