http-nahnews-org-wp-content-uploads-2015-05-image-0-1280-1024-nowat-3-jpg
Після анексії Криму McDonald’s відмовився працювати на півострові

Русифікація окупованого Криму триває. Олігарх Алєксандр Лебедєв планує побудувати на півострові мережу ресторанів швидкого здорового харчування «Петрушка». Про це пише Forbes.

Як відомо, після анексії Криму McDonald’s відмовився працювати на півострові. Тому Лебедєв має намір відкрити кав’ярню, яка б його замінила. Також він має намір скласти конкуренцію закладу Burger King.

Нові ресторани повинні з’явитись в Алушті та в інших містах окупованого Росією Криму, насамперед, Ялті, Сімферополі, парку «Тайган» в Білогірську, Керчі та Севастополі.

Головна ідея закладу полягає у тому, що він повинен стати культурним простором, де розповідатимуть про ази правильного харчування, а їжа буде вдвічі дешевша, ніж в Burger King. Розраховують, що середній чек тут становитиме 3-4 долари.

Лебедєв, за його словами, за допомогою «Петрушки» хоче вбити двох зайців одним пострілом – і навчити місцевих мешканців правил здорового харчування, і боротися з корупцією.

«Історично Петрушка – це головний герой народного театру, персонаж, який розважав публіку і – здивуєтеся – боровся з корупцією! Петрушка був предтечею свободи слова, яка, всупереч поширеним штампам, в Росії є. І боротьба з корупцією теж», – наголосив олігарх.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ