Сєрґєй Аксьонов
Аксьонова відрахували з Сімферопольського вищого військово-політичного будівельного училища

Самопроголошений голова окупованого Криму Сєрґєй Аксьонов сфальсифікував факт отримання диплома Сімферопольського вищого військово-політичного будівельного училища. З’ясувалося, що курсант Аксьонов у 1993 році був відрахований за недисциплінованість. Цей факт підтвердив міністр оборони України Степан Полторак у відповіді на запит народного депутата Георгія Логвинського, повідомляє нардеп на сторінці у Facebook.

«Усе таємне стає явним… За наявною інформацією, Аксьонов, якому приписують членство у «сейлемі», був відрахований із Сімферопольського вищого військово-політичного училища. І військового звання в Аксьонова немає. Я направив депутатський запит міністрові оборони, щоб отримати офіційну відповідь. Отримав. І інформація підтвердилася», – пише Логвинський.

«У наказі начальника СВВПБУ зі стройової частини від 07.06.1993 №0107 значиться: «Курсанта Аксьонова Сергія Валерійовича – 13 р. відрахувати за недисциплінованість, виключити із списків особового складу, усіх видів забезпечення і направити до Республіки Молдова м. Бельці», – йдеться у документі за підписом міністра Степана Полторака.

Інформацію про відрахування у червні 1993 року нинішнього глави окупаційної влади Криму було отримано внаслідок перевірки архівних документів. При цьому відзначається, що у книзі обліку видачі дипломів СВВПБУ вказаний реєстраційний номер диплома Аксьонова. Але відповідний запис закреслено олівцем, а в графі «розписка особи, яка отримала диплом» стоїть підпис. Проте, повідомляє Міноборони, у перевірених копіях дипломів та у «Звіті й рішенні державної екзаменаційної комісії» СВВПБУ Аксьонов не значиться.

Сам Аксьонов не підтвердив і не спростував факт виключення його з військового училища. У відповідь на запитання про наявність у нього диплома СВВПБУ, яке спрямувала українська служба “Радіо Свобода”, прес-служба «глави» Криму запропонувала ознайомитися з біографією, розміщеною на його офіційному сайті. У цій офіційній біографії Аксьонова сказано, що він закінчив Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище в 1993 році.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ