У Криму за український прапор і тамгу батьків учня викликали в школу
У Криму за український прапор батьків учня викликали в школу

Кримські татари – і малі, і дорослі – не підкорюються окупантам. Адміністрація однієї зі шкіл Сімферопольського району викликала на «профілактичну бесіду» батьків учня за українську символіку. Про це повідомляє місцеве видання 15 хвилин.

На уроці «Навколишній світ», виконуючи завдання «Розфарбуй прапор Росії» у розділі «Що таке Батьківщина?», учень замість триколора пофарбував шаблон в жовтий і блакитний кольори, кілька разів намалював тамґу (національний герб кримських татар) і зробив напис «Кримнашародіна».

Відомий випадок, коли в одному з університетів Криму п’ятеро студентів-кримських татар відмовилися вставати під час виконання гімну Росії. У бахчисарайській школі учень замість речення «Наша батьківщина Росія» наполегливо читав вголос у класі «Наша батьківщина Къырым». Батьки, яких викликали у школу, похвалили дитину.

Як відомо, через українську символіку на зупинках в Красноперекопському районі Криму місцеві козаки у супроводі співробітників ФСБ і поліції влаштували рейд по домівках кримських татар.

Читайте: Юний критик Путіна од відчаю наклав на себе руки

  • татарин

    просто этот маленький идиот в принципе не обучаем, то что он видел за несколько лет своей жизни (желто-синяя тряпка и татарская каракуля) так и останутся единственным, что он сможет нарисовать