Путін
Путін готується «приєднати» «ДНР»-«ЛНР» до Росії

Окремим рішенням військово-політичного керівництва путінської Росії ціла низка нібито «внутрішніх» питань фейкових «республік» («ДНР»-«ЛНР»), «проголошених» російсько-терористичними військами в межах деяких тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, відтепер передаються у відання офіційної Москви. Про це заявив глава Слідчого комітету (СК) РФ Алєксандр Бастрикін, йдеться на сайті відомства.

Зокрема, як зазначив Бастрикін, ідеться про «протидію порушенням прав цивільного населення південного сходу України». Зокрема, ігноруючи факт російського вторгнення, Бастрикін заявив: «Ситуація, що склалася на південному сході України, говорить сама за себе, тобто, що це не що інше, як геноцид російськомовного населення».

Російський чиновник заявив, що за таких обставин Слідчий комітет «не може лишатися осторонь». «…Спільно з представниками інших підрозділів центрального апарату детально опрацьовані питання юрисдикції Російської Федерації стосовно розслідування зазначених діянь», – конкретизував глава путінського СК.

Не виключено, що розширення на «південний схід України» формальної юрисдикції одного з центральних органів влади РФ, яким є СК, є прелюдією до анонсованого бойовиками після 1 листопада референдуму про «приєднання» «ДНР»-«ЛНР» до Росії (так званий «кримський сценарій», відпрацьований під час анексії півострова Крим у березні 2014 року). Перед цим незаконні збройні формування (НВФ) обіцяють провести псевдовибори до «місцевих органів влади», що «призначені» на 18 жовтня та 1 листопада.

Про високу ймовірність подібного сценарію з посиланням на добре поінформовані джерела у Кремлі в понеділок, 31 серпня, попереджали демократичні російські ЗМІ.

Читайте: Поки Київ розмірковує про децентралізацію, бунтівні райони вже потрапили у рабство до РФ, – The New York Times

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ